Rybářský ples 2017

09.02.2017

V sobotu 28.1.2017 se v Biskoupkách konal tradiční rybářský ples. Již signály z předprodeje vstupenek a rovněž natřískaný autobus svážející plesové hosty z blízkého okolí napovídaly, že sál v Biskoupkách bude plný dam ve slušivých robách a pánů v elegantních oblecích. A skutečně byl.

Těch pár volných židlí u stolů jde pravděpodobně připsat na vrub chřipkové epidemii.

Již tradičně nám k tanci hrála skupina Carrie ze Znojma. A že pánové skutečně umí nejlépe dokumentuje skutečnost, že ještě před oficiálním zahájením plesu byl parket plný tančících párů.
To, když na úvod své produkce zahráli směs "ploužáků" od skupiny Olympic. Po slavnostním zahájení se pak ples rozběhl naplno. Muzikanti se dobře přizpůsobili věkovému složení plesových hostů, kde převládali mladí lidé, a tak snad nikomu nevadilo, že hráli převážně moderní hudbu. Svědčil o tom neustále plný parket. V příjemné atmosféře se všichni dobře bavili.

Byla připravena tombola s množstvím zajímavých cen. A co by to bylo za rybářský ples, kdyby v tombole nebyly ryby. Ty byly přímo v Biskoupkách zastoupeny skvělými uzenými marénami. Kapři a siveni čekají na našem rybochovu v Alexovicích, kde si je šťastní výherci po domluvě mohou vyzvednout tak, jak se jim to bude hodit. O půlnoci pak dostali šanci i ti, ke kterým se štěstí při koupi losů obrátilo zády. Byly slosovány místenky a rozdány poslední hodnotné ceny. A než jsme se nadáli, byla tu 3. hodina ranní a poslední série písniček. Nikomu se nechtělo končit, jenže čas odjezdu autobusu se nemilosrdně blížil….

Co říci na závěr? Snad jen konstatovat, že letošní rybářský ples se vydařil a že se všichni již těšíme na ten další. Je nutné také poděkovat všem sponzorům, díky kterým mohla být tombola plná hodnotných cen. A v neposlední řadě je nutno poděkovat i Petře Bulkové a vlastně veškerému personálu restaurace U Slavíků, za skvěle zvládnutý catering. Zvláště chlebíčky prý byly skvělé (nemohu posoudit – nezbyly). Po celý večer obsluha, i přes stigma EET, v pohodě stíhala obsluhovat žíznivé a hladové hosty a přispěla tak k pohodovému průběhu plesu. Mé osobní poděkování pak patří i všem pořadatelům za skvěle zvládnutou akci.

Takže – na shledanou v Biskoupkách 27.1.2018

Poděkování sponzorům za věcné dary nebo finanční příspěvek

Agro - market Pavel Buček

Alphagroupe

Autoexpres CZ Ivančice

Autoškola Procházka

AVELOPA – Pavel Bílek, těstoviny, Ivančice

Cobra s.r.o.

Cukrárna Karamela

Dana Mosoriaková, Sportovní Rybolov.cz

Galanterie Studená, Ivančice

GIFOS

Hospůdka U Františka

HUTIRA – PSV Ivančice, s.r.o.

InterDoor

Křivánek s.r.o

Libor Čech, soukromý zemědělec

Milan Molent

Moravská Bašta, Oslavany

Naďa Drápalová, Oslavany

Obec Biskoupky

Obec Nová Ves

Oslavuj s.r.o - restaurace U Slavíků

Pavel Bílek, Ivančice, Letkovice

Pekárna Ivanka

Penzion U Urbanů

Petr Stehlík, Hrubšice

Pivovar Padochov

Pneuservis Oslavany, Rumreich, Na Poříčí, Oslavany

PVD Oslavany s.r.o., stavebniny, Náměstí 13. prosince 6

Restaurace U Prátů

Restaurant Mosillana

Rybářské potřeby – Fishbis, Zbýšov

Rybářské potřeby v Letkovicích Carpsecret.cz

Řeznictví Aleš Divácký

Salon An-Veé, Anna Šacherová, Zemědělská 2, Ivančice

Siko, Ivančice

Technické služby Oslavany

Vlastimil Kališ

Vodárenská akciová společnost a.s., Brno

Zimmermanová Bohumila, ovoce-zelenina, Oslavany