Jarní zábava v Biskoupkách 28.5.2022

26.06.2022

V ranních hodinách v sobotu 28. 5. 2022 byl v kulturním domě v Biskoupkách dlouho nevídaný ruch. To organizátoři, tedy členové MRS, z.s. pobočného spolku Nová Ves, chystali sál na netradiční "Jarní zábavu". Na plakátech nejdříve avizovanou jako "Jarní ples". I kvůli nejasnostem o dress code na tuto akci, byla akce nakonec přejmenována na "Jarní zábavu". Ovšem, vše se chystalo jako by večer měl proběhnout řádný ples, tak jak ho náš spolek tradičně pořádá poslední lednovou sobotu. Bohužel, covidové restrikce konání dvou posledních plesů zmařily. A tak se výbor spolku rozhodl uspořádat náhradní zábavu v tento netradiční termín. Také na počest 100letému výročí organizace, které připadlo na rok 2021.

Zábava začala úderem 20. hodiny, kdy skupina Carrie zahájila svoji hudební produkci. Po úvodních písních následovalo oficiální zahájení předsedou spolku Pavlem Procházkou. Bohužel se naplnily chmurné předzvěsti, avizované již nezájmem o předprodej vstupenek. Navzdory zajištěné autobusové dopravě do i z Biskoupek se v sále ztrácelo 7 desítek hostů.

Ovšem přítomní hosté, pořadatelé a ani kapela se nenechali otrávit nízkou účastí a skvěle se během večera všichni bavili. K dobré zábavě přispěl i výborný catering Restaurace u Slavíků z Nové Vsi. Během večera proběhla i tradiční bohatá tombola. Po tisícovce losů se jen zaprášilo. A pěknou výhru si odnesl snad každý. Zde patří poděkování věrným sponzorům za hodnotné ceny, které do tomboly věnovali.

Zábava úspěšně plynula, a než se hosté nadáli, byly kolem druhé hodiny kapelou vyhlášeny poslední písničky. Navzdory bídné účasti se nakonec zábava vydařila a zúčastnění si jí užili dosyta a hodnotí tuto akci jako zdařilou. A nám pořadatelům nezbývá než doufat, že další akci v Biskoupkách již nic nezhatí a bude možné uspořádat tradiční rybářský ples. Konat by se měl 28. 1. 2023. Tímto zveme všechny příznivce rybářského spolku Nová Ves a příznivce dobré zábavy k jeho navštívení.

Poděkování sponzorům za finanční či věcné dary

Alphagroupe
ALUprojekt s.r.o., Budkovice
AVELOPA – Pavel Bílek, Ivančice
Bína bike Oslavany
Café bar Lapacho, Ivančice
Carpsecret.cz, Letkovice
Dana Mosoriaková, Sportovní Rybolov.cz
Hospůdka U Františka
Hospůdka U Vodouška, Oslavany
HUTIRA – PSV Ivančice, s.r.o.
InterDoor
IVACAR 2000, a.s. Ivančice
JATKA Ivančice s.r.o.
Kadeřnictví Jitka, Oslavany
Kadeřnictví Pospíšilová, Oslavany
Kosmetika Kvasnicová, Mohelno
Kosmetika Škodová, Oslavany
Květinářství Míla, Oslavany
Květinářství FLOWERS, Oslavany
METAL ACTIVITY s.r.o., Haupt Petr
Obec Biskoupky
Ondřej Klíma, Nová Ves
Oslavuj s.r.o. - restaurace U Slavíků
Pivovar Padochov
Pneuservis Pavel Rumreich, Oslavany
PVD Oslavany s.r.o., Oslavany
Remundová Sabina, Oslavany
Restaurace Dobrá Chvíle, Neslovice
Restaurace U Prátů, Oslavany
Rybářský sen, Ivančice
Řeznictví Aleš Divácký, Říčany
Salon An-Veé, Anna Šacherová, Ivančice
Strmiska Jaroslav, Nová Ves
Technické služby Oslavany
Tommi-fly, Ivančice
Úklid Slunečnice, Senorady
Vinařství Roman Komarov, Ivančice
Vinaři Bohutice
Vodárenská akciová společnost a.s., Brno
Vyskočil Tomáš
www.raf.wine, Ivančice